-26%

Кошула - код 315 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
307
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - црна
  Кошула - код 7492 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Атрактивен къс топ блуза с връзки в цвят праскова - код 11967 лице
  Топ - код 11967 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Палто - код 4679
  Палто - код 4679
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Атрактивен къс топ блуза с връзки в бяло - код 11967
  Топ - код 11964 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Дълъг дамски елек с цип в светлозелено - код 7295
  Елек - код 7295
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 5. Атрактивен дамски топ потник в черно каре - код 9134
  Топ - код 9134 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Комбинезон - код 5622 - зелена
  Комбинезон - код 5622 - зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Маица - код 2273 - бело
  Маица - код 2273 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Спортски комплет - код 2795 - 2 - бела
  Спортски комплет - код 2795 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 4807 - циклама
  Фустан - код 4807 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 6412 - бело
  Фустан - код 6412 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71