-26%

Кошула - код 315 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
511
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - црна
  Кошула - код 7492 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Маица - код 4261 - виолетова
  Маица - код 4261 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Блуза - код 11662 - пудра
  Блуза - код 11662 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамски вталени дънки с ципове в черно - код 0431
  Фармерки - код 0431 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Кардиган - код 2894 - бела
  Кардиган - код 2894 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 1534 - црна
  Фустан - код 1534 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 2739 - црна
  Фустан - код 2739 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 4920 - црна
  Фустан - код 4920 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамско сако в цвят бяло - код 2365
  Сако - код 2365 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 8917
  Фустан - код 8917
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Елегантно дамско палто с колан в лилаво - код 1640
  Палто - код 1640
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71