-26%

Кошула - код 315 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
505
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - небесно сина
  Кошула - код 7492 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дълга свободна дамска риза в синьо - код 0239
  Кошула - код 0239 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Свободна елегантна дамска риза с дълъг ръкав в синьо - код 2753
  Кошула - код 2753 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Кратки панталони - код 6614 - 6 - циклама
  Кратки панталони - код 6614 - 6 - циклама
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71
 2. Фустан - код 8391 - сиво
  Фустан - код 8391 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска дълга плетена жилетка с качулка в розово - код 0577
  Кардиган - код 0577 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамска риза в розово - код 0638
  Кошула - код 0638 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Къса дамска блуза рипс в черно - код 1271
  Блуза - код 1271 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 2304 - 2 - окер
  Фустан - код 2304 - 2 - окер
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Маица - код 11763
  Маица - код 11763
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Џемпер - код 3255 - бело
  Џемпер - код 3255 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Фустан - код 0363 - пудра
  Фустан - код 0363 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 2504 - капучино
  Фустан - код 2504 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71