-58%

Кошула - код 315 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
487
-58%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 986,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантно дамско палто с колан в масленозелено - код 1640
  Палто - код 1640
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Туника - код 3579 - бело
  Туника - код 3579 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Код B521 - црвена
  Код B521 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Изчистен дамски топ рипс в розово - код 12811
  Топ - код 12811 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Къса дамска блуза с връзки в цвят капучино - код 1297
  Маица - код 1297 - капучино
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 0233
  Фустан - код 0233
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в бяло - код 2975
  Туника - код 2975 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Жилетка дълга плетена с качулка в зелено - код 3162
  Кардиган - код 3162 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамска блуза с къс ръкав и остро деколте в лилаво - код 6863
  Блуза - код 6863 - 3
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71