-36%

Кошула - код 401 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40911
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 80 % Вискоза - 20 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дълга дамска риза с дълъг ръкав в бяло - код 0227
  Кошула - код 0227 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Къс дамски топ рипс в лилаво - код 0963
  Топ - код 0963 - виолетова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 4086 - црна
  Блуза - код 4086 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Къс дамски топ рипс в бежово - код 1265
  Топ - код 1265
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 697 - 7 - црна
  Фустан - код 697 - 7 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Маица - код 4078 - кафеава
  Маица - код 4078 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 8899 - сина
  Фустан - код 8899 - сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Изчистен дамски топ рипс в бежово - код 4656
  Топ - код 4656 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в бежово - код 1086
  Комплет - код 1086 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска елегантна тениска с къдрички в розово - код 6215
  Маица - код 6215 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Дамски бански костюм с висока талия в оранжево - код 5003
  Купачи - код 5003 - 3 - портокалова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71