-71%

Кошула - код 405 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337696
-71%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Плажно парео с ефектен десен в розово - 4970 - 2
  Парео - код 4970 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Маица - код 4803 - црна
  Маица - код 4803 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Елегантен дамски топ потник в оранжево - код 2548
  Топ - код 2548 - 6 - портокалова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Дамско боди с къдрички в оранжево - код 3670
  Боди - код 3670 - портокалова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Късо яке в бяло с атрактивен десен - код 9197
  Јакна - код 9197 - бела
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 7. Палто - код 4679 - борда
  Палто - код 4679 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Код B262 - портокалова
  Код B262 - портокалова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Дълга плетена жилетка с качулка в масленозелено - код 0222
  Кардиган - код 0222
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тренерки - код 1602 - 1 - камуфлажа
  Тренерки - код 1602 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71