-28%

Кошула - код 405 - виолетова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337711
-28%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1682 - розова
  Блуза - код 1682 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки в светлосиво - код 11989
  Топ - код 11989
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Дамски бански в две части в цвят тюркоаз - код 2561
  Купачи - код 2561 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код 525 - црвена
  Код 525 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Дамски бански в две части в червено - код 9142
  Купачи - код 9142 - 5 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамски бански в две части в лилаво - код 2561
  Купачи - код 2561 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамско дълго палто в цвят бордо - код 1566
  Палто - код 1566 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Комплет - код 2536 - 2 - бело
  Комплет - код 2536 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 11493 - кафеава
  Блуза - код 11493 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Атрактивен дамски топ рипс в бяло - код 0962
  Топ - код 0962 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71