-38%

Кошула - код 431 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
55
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6261 - циклама
  Фустан - код 6261 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 7411 - бело
  Фустан - код 7411 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски бански в две части с висока талия в светлосиньо рипс - код 6799
  Купачи - код 6799
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска изчистена тениска в бежово - код 3597
  Маица - код 3597 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 7. Тениска с атрактивен принт в бежово - код 11998
  Маица - код 11998
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Комплет - код 4152 - 3 - розова
  Комплет - код 4152 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 4765 - сиво
  Фустан - код 4765 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71