-26%

Кошула - код 503 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38314
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивна елегантна вталена дамска риза в бяло - код 3223 - 4
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски бански в две части с висока талия в розово - код 6799
  Купачи - код 6799 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 1102 - темно сина
  Маица - код 1102 - темно сина
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в цвят праскова - код 4702
  Кардиган - код 4702 - праска
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Топ потник с ефектни презрамки в черно - код 8837 - лице
  Топ - код 8837 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Стилна дантелена дамска блуза в черно - код 1863
  Блуза - код 1863 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 7846
  Фустан - код 7846
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 1534
  Фустан - код 1534
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дълго дамско палто с копчета в черно - код 3854
  Палто - код 3854 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71