-70%

Кошула - код 5252 - 6 - шарено - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336391
-70%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в бяло - код 1086
  Комплет - код 1086 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 211 - кремова
  Фустан - код 211 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Код B531 - шарена
  Код B531 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 1472 - 1 - црна
  Фустан - код 1472 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамско боди в светлосиньо с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Палто - код 7940 - розова
  Палто - код 7940 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Фустан - код 1534 - сиво
  Фустан - код 1534 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамска тениска в син цвят - код 068
  Маица - код 068 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Маица - код 5754 - розова
  Маица - код 5754 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 898,71
 10. Дамска блуза с голи рамене в цвят корал - код 11898
  Блуза - код 11898 - корали
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 811,71