-38%

Кошула - код 612 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40872
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дълга дамска риза с дълъг ръкав в бяло - код 0227
  Кошула - код 0227 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Дамски панталон в медно кафяво - код 4750
  Панталони - код 4750 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комплет - код 2082 - 5 - ментол
  Комплет - код 2082 - 5 - ментол
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска елегантна свободна блуза с паднало рамо в зелено - код 6289
  Блуза - код 6289 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дълго дамско палто с копчета в сиво - код 3854
  Палто - код 3854 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 5. Фустан - код 11973 - црна
  Фустан - код 11973 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комбинезон - код 8836 - пудра
  Комбинезон - код 8836 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 11926 - црна
  Фустан - код 11926 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 3859 - цветна
  Фустан - код 3859 - цветна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Маица - код 4496 - сиво
  Маица - код 4496 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Тренерки - код 4221 - жолта
  Тренерки - код 4221 - жолта
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 2.000,71