-40%

Кошула - код 651 - 2 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39631
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 0323 - шарена
  Кошула - код 0323 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кошула - код 0323 - 4 - шарена
  Кошула - код 0323 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска риза с дълъг ръкав с ефектен леопардов десен - код 0323 - 2
  Кошула - код 0323 - 2 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Кошула - код 0323 - 1 - шарена
  Кошула - код 0323 - 1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Маица - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Къс топ с връзки в черно - код 1284
  Топ - код 1284 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Код B160 - капучино
  Код B160 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Маица - код 4658 - црна
  Маица - код 4658 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Фустан - код 2937 - шарена
  Фустан - код 2937 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 1687 - сиво
  Фустан - код 1687 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамски бански в две части с висока талия в цвят капучино рипс - код 6799
  Купачи - код 6799 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Кардиган - код 0222 - сиво
  Кардиган - код 0222 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в бяло - код 0888
  Фустан - код 0888 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски дънки с кръпки в синьо - код 5271
  Фармерки - код 5271 - небесно сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71