-68%

Кошула - код 6617-1 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337051
-68%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11926 - розова
  Фустан - код 11926 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамско свободно късо палто в масленозелено - код 4984
  Палто - код 4984
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2978 - шарена
  Фустан - код 2978 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 1733
  Фустан - код 1733
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 3592 - 1 - небесно сина
  Маица - код 3592 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 44477
  Фустан - код 44477
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Фустан - код 6460 - виолетова
  Фустан - код 6460 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 7776 - црна
  Фустан - код 7776 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Комбинезон - код 5622 - виолетова
  Комбинезон - код 5622 - виолетова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Комплет - код 3978 - црна
  Комплет - код 3978 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71