-68%

Кошула - код 6617-2 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337081
-68%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 6769 - 2 - црна
  Спортски комплет - код 6769 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Туника - код 3686 - бела
  Туника - код 3686 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 5150 - небесно сина
  Фустан - код 5150 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Маица - код 504 - циклама
  Маица - код 504 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код JY-6480 - бело
  Код JY-6480 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код Р41 - кафеава
  Код Р41 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Блуза - код 9656 - капучино
  Блуза - код 9656 - капучино
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Фармерки - код 4184 - 1 - темно сива
  Фармерки - код 4184 - 1 - темно сива
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 9. Фустан - код 625 - окер
  Фустан - код 625 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Тренерки - код 5583 - зелена
  Тренерки - код 5583 - зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71