-68%

Кошула - код 6617-4 - шарена - Промоциja

На залиха
SKU
337111
-68%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Палто - код 9888 - путер зелена
  Палто - код 9888 - путер зелена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Кардиган - код 053 - ментол
  Кардиган - код 053 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кардиган - код 6850 - црна
  Кардиган - код 6850 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 8586
  Фустан - код 8586
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 547 - праска
  Фустан - код 547 - праска
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Код B99 - 3 - шарено
  Код B99 - 3 - шарено
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Кошула - код 1167
  Кошула - код 1167
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Код B107 - розова
  Код B107 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 820 - црвена
  Фустан - код 820 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код Р103 - розова
  Код Р103 - розова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71