-55%

Кошула - код 733 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41178
-55%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Свободна риза в бяло - код 8842
  Кошула - код 8842 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска риза в бяло - код 0633
  Кошула - код 0633 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8391 - сиво
  Фустан - код 8391 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска блуза в черно с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 1 - црна
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Фустан - код 8399
  Фустан - код 8399
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Купачи - код 8888 - шарена
  Купачи - код 8888 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Къс дамски топ потник рипс в черно - код 0869
  Топ - код 0869 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 521,71
 6. Разкроена дамска пола в синьо - код 7400
  Сукња - код 7400 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дълго елегантно дамско палто с колан в черно - код 6429
  Палто - код 6429 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Елегантен дамски сет от две части топ с паднали рамене и дълга пола в черно - код 2800
  Комплет - код 2800 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код DD-570 - портокалова
  Код DD-570 - портокалова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Атрактивен дълъг гащеризон в маслемозелено - код 8836
  Комбинезон - код 8836
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71