-62%

Кошула - код 768 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37642
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски клин в неоново зелено - код 2142
  Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Дамска блуза с надпис в тъмносиньо - код 3341
  Блуза - код 3341 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1652 - пудра
  Фустан - код 1652 - пудра
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Топ - код 9167 - 2 - циклама
  Топ - код 9167 - 2 - циклама
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Маица - код 4496 - бело
  Маица - код 4496 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 6
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 10088 - бела
  Фустан - код 10088 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 1658 - 1 - шарена
  Комплет - код 1658 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Комплет - код 2609 - 1
  Комплет - код 2609 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Код 10035 - црна
  Код 10035 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71