-63%

Кошула - код 797 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41080
-63%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска лятна риза цвят капучино - 6598
  Кошула - код 6598 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Маица - код 2273 - бело
  Маица - код 2273 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 6099 - 5 - црна
  Фустан - код 6099 - 5 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Ефектна дамска блуза с едра плетка в черно - код 4805
  Блуза - код 4805 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 697 - 7 - црна
  Фустан - код 697 - 7 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Код B416
  Код B416
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Код 10210 - црна
  Код 10210 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Дълго дамско палто с копчета в бежово - код 3854
  Палто - код 3854 - кремова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Фустан - код 10088
  Фустан - код 10088
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски топ потник в цвят тюркоаз - код 2245 - лице
  Топ - код 2245 - тиркизна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71