-40%

Кошула - код 855 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
958
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Памук - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - црна
  Кошула - код 7492 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Елегантно вталено дамско палто с копчета в черно - код 1660
  Палто - код 1660 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Маица - код 2990 - црна
  Маица - код 2990 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивна свободна дамска блуза с голи рамене в в червено - код 4253
  Блуза - код 4253 - 3 - корали
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Ежедневен сет блуза и къси панталонки в тъмносиньо - код 2234
  Комплет - код 2234 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски спортен екип в бордо - код 8081
  Тренерки - код 8081 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Комплет - код 1309
  Комплет - код 1309
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 4801 - 4 - цветна
  Фустан - код 4801 - 4 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Топ - код 11955 - црна
  Топ - код 11955 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Фустан - код 3157 - небесно сина
  Фустан - код 3157 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71