-36%

Кошула - код 076 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40094
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Риза с ефектен десен в черно - код 5223
  Кошула - код 5223 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Код B418
  Код B418
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Топ - код 2967 - розова
  Топ - код 2967 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 4. Код Р69 - кафеава
  Код Р69 - кафеава
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 5. Блуза - код 3280 - 5 - кафеава
  Блуза - код 3280 - 5 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Свободен къс дамски гащеризон в черно - код 6313
  Комбинезон - код 6313 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Топ - код 11982 - бела
  Топ - код 11982 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Комплет - код 3966
  Комплет - код 3966
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 632 - црна
  Фустан - код 632 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Код В146 - борда
  Код В146 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71