-36%

Кошула - код 081 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40759
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 4443 - 7 - шарена
  Кошула - код 4443 - 7 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Кошула - код 4443 - 6 - шарена
  Кошула - код 4443 - 6 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кошула - код 4443 - 5 - шарена
  Кошула - код 4443 - 5 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кошула - код 4443 - 4 - шарена
  Кошула - код 4443 - 4 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кошула - код 4443 - 3 - шарена
  Кошула - код 4443 - 3 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Комплет - код 5599 - бело
  Комплет - код 5599 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Блуза - код 917 - црна
  Блуза - код 917 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комбинезон - код 528 - виолетова
  Комбинезон - код 528 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код DL-1002
  Код DL-1002
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Комплет - код 9414 - бело
  Комплет - код 9414 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Џемпер - код 392 - кафеава
  Џемпер - код 392 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Кардиган - код 4446 - виолетова
  Кардиган - код 4446 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Кардиган - код 4412 - бело
  Кардиган - код 4412 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 3017 - 1 - бело
  Маица - код 3017 - 1 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 4016 - црна
  Фустан - код 4016 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71