-26%

Кошула - код 125 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38018
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.2 kg.

Боја: Бела

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 2947 - 3 - жолта
  Тренерки - код 2947 - 3 - жолта
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 138 - кремова
  Фустан - код 138 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Атрактивна тениска с остро деколте в бяло - код 4480
  Маица - код 4480 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Комплет - код 333 - ментол
  Комплет - код 333 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Изчистен дамски топ в кафяво - код 3183
  Топ - код 3183
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 1674 - 2 - црна
  Фустан - код 1674 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Боди - код 3670 - црна
  Боди - код 3670 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Фустан - код 9690 - кафеава
  Фустан - код 9690 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Комплет - код 5242 - 7 - шарена
  Комплет - код 5242 - 7 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Къс топ в бяло с ефектно деколте - код 11772
  Топ - код 11772 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71