-34%

Кошула - код 136 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
789
-34%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.247,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 5459 - бело
  Кошула - код 5459 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 2433 - бело
  Кошула - код 2433 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Кошула - код 1218 - бела
  Кошула - код 1218 - бела
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Кошула - код 827 - бела
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Фустан - код 559 - кремова
  Фустан - код 559 - кремова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Код AC1001
  Код AC1001
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 1924 - праска
  Фустан - код 1924 - праска
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код Y81914-1 - праска
  Код Y81914-1 - праска
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Код YF8852 - кафеава
  Код YF8852 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Тренерки - код 5504 - 1 - розова
  Тренерки - код 5504 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 129
  Фустан - код 129
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 1573 - 1 - црна
  Фустан - код 1573 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Џемпер - код 3696 - шарена
  Џемпер - код 3696 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Код B73 - кафеава
  Код B73 - кафеава
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71