-38%

Кошула - код 144 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41113
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 1740 - темно сина
  Кошула - код 1740 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 9032 - ментол
  Кошула - код 9032 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Кошула - код 9032 - темно сина
  Кошула - код 9032 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Блуза - код 6455 - виолетова
  Блуза - код 6455 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Комплет - код 7469 - црна
  Комплет - код 7469 - црна
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 3. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Џемпер - код 392 - пудра
  Џемпер - код 392 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код B103 - 1 - црна
  Код B103 - 1 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Фустан - код 238 - темно сива
  Фустан - код 238 - темно сива
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код SP9027 - црна
  Код SP9027 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Фустан - код 4516 - путер зелена
  Фустан - код 4516 - путер зелена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Комплет - код 5350 - путер зелена
  Комплет - код 5350 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Палто - код 410
  Палто - код 410
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71