-34%

Кошула - код 157 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
783
-34%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.247,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Свободна дамска риза в бяло - код 7293
  Кошула - код 7293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамска риза в бяло дълга - код 2300
  Кошула - код 2300 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска риза в бяло широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Бяла дамска риза с черни флорални елементи - код 827
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Код В147 - борда
  Код В147 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Топ - код 6762
  Топ - код 6762
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Фустан - код 2919 - црна
  Фустан - код 2919 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Спортски комплет - код 3066 - небесно сина
  Спортски комплет - код 3066 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Хеланки - код 4137 - 6 - виолетова
  Хеланки - код 4137 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 4519 - кафеава
  Блуза - код 4519 - кафеава
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Маица - код 0401 - 2 - бело
  Маица - код 0401 - 2 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 2899 - 3 - розова
  Блуза - код 2899 - 3 - розова
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Комплет - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71