-30%

Кошула - код 19 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1076
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кошула - код 9990 - 1 - бело
  Кошула - код 9990 - 1 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5061 - виолетова
  Фустан - код 5061 - виолетова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Код CF009-25 - светло сина
  Код CF009-25 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Палто - код 814 - сиво
  Палто - код 814 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 6568 - зелена
  Блуза - код 6568 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 374 - бело
  Блуза - код 374 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Код HS - 8104 - кафеава
  Код HS - 8104 - кафеава
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Хеланки - код XXL - црна
  Хеланки - код XXL - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Фустан - код 0209 - зелена
  Фустан - код 0209 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 2268 - виолетова
  Фустан - код 2268 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71