-30%

Кошула - код 19 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1081
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 75 % Еластан - 20 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 10508 - 1 - бело
  Кошула - код 10508 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.072,71
 2. Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кошула - код 9990 - 1 - бело
  Кошула - код 9990 - 1 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0060 - кафеава
  Фустан - код 0060 - кафеава
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Блуза - код 2771 - 2 - црна
  Блуза - код 2771 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код D8507 - црвена
  Код D8507 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Џемпер - код 3696 - шарена
  Џемпер - код 3696 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Код 4471 - светло сина
  Код 4471 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Најниско MKD 434,71
 7. Ролка - код 1591 - 5 - бело
  Ролка - код 1591 - 5 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 4175 - црна
  Блуза - код 4175 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Палто - код 1615 - 3 - бело
  Палто - код 1615 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 10. Код P98 - темно кафеава
  Код P98 - темно кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71