-40%

Кошула - код 287 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39613
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Свободна дамска риза в бяло - код 7293
  Кошула - код 7293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамска риза в бяло широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Бяла дамска риза с черни флорални елементи - код 827
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 2625 - бело
  Тренерки - код 2625 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Елегантен дамски топ в бяло - код 2760
  Топ - код 2760 - 1 - бела
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 4177 - небесно сина
  Фустан - код 4177 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Комплет - код 2405 - 1 - бело
  Комплет - код 2405 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 2.551,71
 5. Дуксер - код 6269 - 1 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 1 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 9935 - 4 - шарена
  Фустан - код 9935 - 4 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Дуксер - код 4080
  Дуксер - код 4080
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Топ - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 9. Фустан - код 2991 - виолетова
  Фустан - код 2991 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 11698 - црна
  Блуза - код 11698 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71