-26%

Кошула - код 315 - 4 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
491
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска риза в розово дълга - код 2300
  Кошула - код 2300 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамска риза в цвят пудра широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код B291 - зелена
  Код B291 - зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Блуза - код 0308 - бело
  Блуза - код 0308 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 11763 - капучино
  Маица - код 11763 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Комбинезон - код 7177
  Комбинезон - код 7177
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 3.132,00
 7. Дамска тениска в бяло с надпис - код 2923
  Маица - код 2923 - 1 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Код B300 - бело
  Код B300 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Хеланки - код 1405 - 1 - шарена
  Хеланки - код 1405 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 11662 - црна
  Блуза - код 11662 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71