-26%

Кошула - код 315 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
511
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 027 - црна
  Кошула - код 027 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Кошула - код 332 - црна
  Кошула - код 332 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Кошула - код 787 - 1 - црна
  Кошула - код 787 - 1 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 682 - црвена
  Фустан - код 682 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Код B123 - сиво
  Код B123 - сиво
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 335 - шарено
  Фустан - код 335 - шарено
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Фустан - код 1510 - кафеава
  Фустан - код 1510 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 9622 - окер
  Блуза - код 9622 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код B136 - ментол
  Код B136 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Дуксер - код 5017 - виолетова
  Дуксер - код 5017 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код 5617 - црна
  Код 5617 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Код AC1005 - кремова
  Код AC1005 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Код AC-1007 - темно сина
  Код AC-1007 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71