-26%

Кошула - код 315 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
512
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 96 % Еластан - 4 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 027 - црна
  Кошула - код 027 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Кошула - код 332 - црна
  Кошула - код 332 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Кошула - код 787 - 1 - црна
  Кошула - код 787 - 1 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 809 - бело
  Фустан - код 809 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Кратки панталони - код 010 - кремова
  Кратки панталони - код 010 - кремова
  Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
 3. Фустан - код 4093 - црвена
  Фустан - код 4093 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Сукња - код 7451 - путер зелена
  Сукња - код 7451 - путер зелена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 5. Кошула - код 5689 - црна
  Кошула - код 5689 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 3732 - пудра
  Блуза - код 3732 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Комбинезон - код 2628 - путер зелена
  Комбинезон - код 2628 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Комбинезон - код 5121 - небесно сина
  Комбинезон - код 5121 - небесно сина
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 9. Топ - код 387 - виолетова
  Топ - код 387 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Купачи - код 723 - црвена
  Купачи - код 723 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71