-26%

Кошула - код 315 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
505
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска риза в светлосиньо - код 5293
  Кошула - код 5293
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Сукња - код 0849 - црна
  Сукња - код 0849 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Код B343 - сиво
  Код B343 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски сет от три части в цвят мента - код 5069
  Тренерки - код 5069 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 5. Тениска в розово с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамски панталон лъскава материя в черно - код 5052
  Панталони - код 5052 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Блуза - код 4179 - бело
  Блуза - код 4179 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамски бански в червено - код 9142
  Купачи - код 9142 - 5 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 0989 - црна
  Фустан - код 0989 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 3311 - 1
  Фустан - код 3311 - 1
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71