-58%

Кошула - код 315 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
487
-58%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 986,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2380 - бело
  Блуза - код 2380 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 5069 - црна
  Комплет - код 5069 - црна
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 3. Фустан - код 2960 - розова
  Фустан - код 2960 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Дамска риза в розово с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 5964 - небесно сина
  Фустан - код 5964 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 2258 - циклама
  Фустан - код 2258 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 1645 - 2 - розова
  Блуза - код 1645 - 2 - розова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Тренерки-долен дел - код 6201 - бело
  Тренерки-долен дел - код 6201 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Џемпер - код 4172 - црвена
  Џемпер - код 4172 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71