-22%

Кошула - код 317 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37412
-22%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кошула - код 9990 - 1 - бело
  Кошула - код 9990 - 1 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Код Р20 - 1 - кафеава
  Код Р20 - 1 - кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Фустан - код 625 - виолетова
  Фустан - код 625 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8486 - зелена
  Фустан - код 8486 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 0303 - 1 - црна
  Фустан - код 0303 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Код 10926-6 - розова
  Код 10926-6 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Палто - код 7278 - сиво
  Палто - код 7278 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Комплет - код 4176 - сиво
  Комплет - код 4176 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Кардиган - код 0372 - розова
  Кардиган - код 0372 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 4432 - окер
  Комплет - код 4432 - окер
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71