-78%

Кошула - код 346 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38438
-78%
Special Price MKD 232,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска с принт зодия риби в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 5565 - 2
  Блуза - код 5565 - 2
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 11483 - 6 - ментол
  Блуза - код 11483 - 6 - ментол
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Комплет - код 6922 - бело
  Комплет - код 6922 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Код 9988 - портокалова
  Код 9988 - портокалова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Кошула - код 3525 - праска
  Кошула - код 3525 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 11805 - црна
  Фустан - код 11805 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Блуза - код 9989 - бело
  Блуза - код 9989 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Блуза - код 11517 - црвена
  Блуза - код 11517 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71