-36%

Кошула - код 401 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40911
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 80 % Вискоза - 20 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Елегантна дамска риза дантела в бяло - код 1404
  Кошула - код 1404 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 13131 - розова
  Фустан - код 13131 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамски топ с ефектно деколте в бяло - код 1259
  Топ - код 1259 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 0997
  Топ - код 0997 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Блуза - код 5256
  Блуза - код 5256
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Тренерки - код 4555 - сиво
  Тренерки - код 4555 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Маица - код 2389 - виолетова
  Маица - код 2389 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Дамски комплект къс топ и дълга пола в масленозелено - код 3838
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Къса дънкова пола в синьо с висока талия - код 3369
  Сукња - код 3369 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Маица - код 5124 - црна
  Маица - код 5124 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 9862 - црна
  Фустан - код 9862 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71