-37%

Кошула - код 411 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
481
-37%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7122 - бело
  Кошула - код 7122 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Код LS543 - кремова
  Код LS543 - кремова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Комбинезон - код 613 - небесно сина
  Комбинезон - код 613 - небесно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Блуза - код 0247 - пудра
  Блуза - код 0247 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Код P96 - темно кафеава
  Код P96 - темно кафеава
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Код B55 - црна
  Код B55 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Кошула - код 827 - бела
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Фустан - код 8171 - тиркизна
  Фустан - код 8171 - тиркизна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Дуксер - код 11427 - 3 - шарена
  Дуксер - код 11427 - 3 - шарена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Тренерки - код 1777 - розова
  Тренерки - код 1777 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Код B56 - црна
  Код B56 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71