-37%

Кошула - код 411 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
475
-37%
Special Price ден 725,00 Регуларна цена ден 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 5081 - црна
  Кошула - код 5081 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Код AC1005
  Код AC1005
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 3. Код 248 - 3
  Код 248 - 3
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 9951 - темно сина
  Фустан - код 9951 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Кошула - код 4443 - 7 - шарена
  Кошула - код 4443 - 7 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Код OY1206 - портокалова
  Код OY1206 - портокалова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Маица - код 495 - црна
  Маица - код 495 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Јакна - код 1319 - црна
  Јакна - код 1319 - црна
  Најниско ден 3.712,00 Регуларна цена ден 4.582,00
 9. Тренерки - код 842 - црна
  Тренерки - код 842 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Фустан - код 0006 - црвена
  Фустан - код 0006 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71