-37%

Кошула - код 411 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
469
-37%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 1599 - 4 - пудра
  Кошула - код 1599 - 4 - пудра
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8727 - 1 - бело
  Блуза - код 8727 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Код 5505 - небесно сина
  Код 5505 - небесно сина
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Код AC-1003 - ментол
  Код AC-1003 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Маица - код 0589 - бело
  Маица - код 0589 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код AC-1003
  Код AC-1003
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Блуза - код 4129 - сиво
  Блуза - код 4129 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 8619 - 4 - небесно сина
  Фустан - код 8619 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Фустан - код 1188 - зелена
  Фустан - код 1188 - зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71