-55%

Кошула - код 499 - 5 - сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
806
-55%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска риза къс ръкав с къдрици в светлосиньо - код 4136
  Кошула - код 4136
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска риза къс ръкав с къдрици в тъмносиньо - код 4136
  Кошула - код 4136
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска риза къс ръкав с къдрици в синьо - код 4136
  Кошула - код 4136 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Свободна дамска риза в светлосиньо - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Свободна дамска риза в тъмносиньо - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код B335 - црвена
  Код B335 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Тренерки - код 4518
  Тренерки - код 4518
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 211 - кремова
  Фустан - код 211 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Атрактивен дамски топ с дантела в цвят капучино - код 11773
  Топ - код 11773 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Тренерки - код 018 - 4 - бела
  Тренерки - код 018 - 4 - бела
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Фустан - код 3065 - жолта
  Фустан - код 3065 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Изчистен дамски топ в розово - код 3183
  Топ - код 3183 - розова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Код В143 - 1 - шарена
  Код В143 - 1 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Комплет - код 1254 - 1 - зелена
  Комплет - код 1254 - 1 - зелена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71