-50%

Кошула - код 499 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
810
-50%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 857 - црна
  Кошула - код 857 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Кошула - код 9898 - црна
  Кошула - код 9898 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Кошула - код 5689 - црна
  Кошула - код 5689 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кошула - код 1167 - црна
  Кошула - код 1167 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кошула - код 4646 - црна
  Кошула - код 4646 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Код NH2818 - кафеава
  Код NH2818 - кафеава
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Код LS543 - бело
  Код LS543 - бело
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Фустан - код 698 - ментол
  Фустан - код 698 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Панталони - код 9907 - црна
  Панталони - код 9907 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код AC-1022 - црвена
  Код AC-1022 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Код 5505 - небесно сина
  Код 5505 - небесно сина
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Комплет - код 555 - сиво
  Комплет - код 555 - сиво
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Фустан - код 541 - црвена
  Фустан - код 541 - црвена
  Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.537,00
 9. Кошула - код 4848 - црна
  Кошула - код 4848 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 955 - праска
  Фустан - код 955 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71