-20%

Кошула - код 499 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
801
-20%
Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Ефектна дамска риза в синьо - код 4169
  Кошула - код 4169 - небесно сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Ефектна дамска риза в светлосиньо - код 4169
  Кошула - код 4169
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1788 - путер зелена
  Фустан - код 1788 - путер зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Комплет - код 5758 - 1
  Комплет - код 5758 - 1
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Код 0828
  Код 0828
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Код AC-1024 - портокалова
  Код AC-1024 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 2485 - 2 - црвена
  Фустан - код 2485 - 2 - црвена
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Блуза - код 9054
  Блуза - код 9054
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Боди - код 3670 - црвена
  Боди - код 3670 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Фустан - код 7128 - црвена
  Фустан - код 7128 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Фустан - код 2074 - пудра
  Фустан - код 2074 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Блуза - код 8861 - ментол
  Блуза - код 8861 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71