-26%

Кошула - код 503 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38314
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Свободна дамска риза в бяло - код 7293
  Кошула - код 7293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Бяла дамска риза с черни флорални елементи - код 827
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Фустан - код 62688 - 1
  Фустан - код 62688 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Дамски бански в червено - код 2561
  Купачи - код 2561 - 7 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Тъмносини разкроени дънки с колан - код 1112
  Фармерки - код 1112 - сина
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Маица - код 2449 - 2 - бело
  Маица - код 2449 - 2 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Блуза - код 2899 - 1 - бело
  Блуза - код 2899 - 1 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Фустан - код 559 - кремова
  Фустан - код 559 - кремова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Накъсани дамски дънки в черно - код 3860
  Фармерки - код 3860 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 7783
  Фустан - код 7783
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 8024
  Комплет - код 8024 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Летен дамски сет топ с паднали рамене и къси панталони с атрактивен десен - код 7355 - 10
  Комплет - код 7355 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71