-26%

Кошула - код 515 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
499
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска риза в светлосиньо - код 5293
  Кошула - код 5293
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3392 - шарена
  Фустан - код 3392 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Елек - код 1305 - шарена
  Елек - код 1305 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Топ - код 11723 - бело
  Топ - код 11723 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Топ - код 3183
  Топ - код 3183
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Топ потник рипс с ефектни презрамки в черно - код 44911
  Топ - код 44911 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 6507 - шарена
  Фустан - код 6507 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Маица - код 5056 - црна
  Маица - код 5056 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Фустан - код 11932
  Фустан - код 11932
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Код B422 - окер
  Код B422 - окер
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71