-38%

Кошула - код 612 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40872
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кошула - код 9990 - 1 - бело
  Кошула - код 9990 - 1 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Сукња - код 5471 - црна
  Сукња - код 5471 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8586 - окер
  Фустан - код 8586 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Код Р53 - црна
  Код Р53 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Тренерки - код 7175 - црна
  Тренерки - код 7175 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Код B27 - црна
  Код B27 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Код 1847
  Код 1847
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Фустан - код 8384 - путер зелена
  Фустан - код 8384 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код B73 - кафеава
  Код B73 - кафеава
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Фустан - код 1281 - црвена
  Фустан - код 1281 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Комплет - код 2223 - темно сина
  Комплет - код 2223 - темно сина
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71