-40%

Кошула - код 651 - 1 - сина

Нема на залиха
SKU
39630
-40%
Special Price ден 870,00 Регуларна цена ден 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 733 - 3 - бела
  Панталони - код 733 - 3 - бела
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 833 - кафеава
  Блуза - код 833 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Код 9432
  Код 9432
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 754 - виолетова
  Фустан - код 754 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Маица - код 3564 - бела
  Маица - код 3564 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 9036 - виолетова
  Фустан - код 9036 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Фустан - код 757 - виолетова
  Фустан - код 757 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 6030 - небесно сина
  Блуза - код 6030 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Фустан - код 2255 - виолетова
  Фустан - код 2255 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Блуза - код 7071 - тиркизна
  Блуза - код 7071 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71