-40%

Кошула - код 651 - 2 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39631
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 9759 - ментол
  Комбинезон - код 9759 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Тренерки - код 8961 - сиво
  Тренерки - код 8961 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 618 - светло сина
  Фустан - код 618 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Јакна - код 1827 - 1 - борда
  Јакна - код 1827 - 1 - борда
  Најниско MKD 2.262,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 5. Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Код B151 - 1 - шарена
  Код B151 - 1 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2093 - бело
  Фустан - код 2093 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Фустан - код 805 - виолетова
  Фустан - код 805 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Код B155 - 3 - шарена
  Код B155 - 3 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Џемпер - код 5547 -1 - шарена
  Џемпер - код 5547 -1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71