-55%

Кошула - код 733 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41178
-55%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска риза къс ръкав с къдрици в бяло - код 4136
  Кошула - код 4136 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Свободна дамска риза в бяло - код 3110
  Кошула - код 3110 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска риза в бяло с ръкави от тюл - код 0633
  Кошула - код 0633 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска риза в бяло с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Панталони - код 5664 - црна
  Панталони - код 5664 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 1588 - 3
  Блуза - код 1588 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Топ - код 11723 - виолетова
  Топ - код 11723 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Кокетна разкроена пола в кафяво - код 6767
  Сукња - код 6767 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Код LS589 - кафеава
  Код LS589 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 6100 - црна
  Фустан - код 6100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Елек - код 1618 - 1 - црна
  Елек - код 1618 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Тренерки - код 4006 - розова
  Тренерки - код 4006 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 8861 - 8
  Блуза - код 8861 - 8
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71