-55%

Кошула - код 733 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41179
-55%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска риза къс ръкав с къдрици в черно - код 4136
  Кошула - код 4136 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Свободна дамска риза в черно - код 7293
  Кошула - код 7293 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска риза в черно - код 7482
  Кошула - код 7482 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска риза в черно широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5298 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Кокетна дамска риза в черно с голи рамене - код 7126
  Кошула - код 7126 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Тениска в бяло с блестящ надпис - код 1560
  Маица - код 1560 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Код B35/7786 - окер
  Код B35/7786 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Дамско боди в бяло от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 4216 - црна
  Блуза - код 4216 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 0763 - капучино
  Фустан - код 0763 - капучино
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Дамска изчистена тениска с остро деколте в бяло - код 2902
  Маица - код 2902 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 6099 - 2 - борда
  Фустан - код 6099 - 2 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Фармерки - код 4226 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4226 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 10. Комплет - код 2247 - циклама
  Комплет - код 2247 - циклама
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71