-31%

Кошула - код 773 - линии - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38192
-31%
Special Price MKD 638,00 Регуларна цена MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Линии

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска риза в бяло с ръкави от тюл - код 0633
  Кошула - код 0633 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска риза в бяло с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 1236 - розова
  Тренерки - код 1236 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Код LS589 - жолта
  Код LS589 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 6392 - кафеава
  Блуза - код 6392 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Тениска в бяло с принт "COCO madame" - код 3576 - бяло
  Маица - код 3576 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Бяла тениска с принт - код 2929
  Маица - код 2929 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Маица - код 11631 - црна
  Маица - код 11631 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Бяла тениска с принт - код 9328
  Маица - код 9328 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Код AC-1013 - кремова
  Код AC-1013 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71